Specializační kurzy

05.05.2018

Práce ve vodě

vyhledávání a vyzdvihování...

Kurz vyhledávání a vyzdvihování předmětů z vody a drobné práce. Obsahuje teorii, bazén a volnou vodu. Student obdrží diplom a mezinárodní kartu potápěče. V ceně kurzu není půjčování výbavy. Pouze zvedací výbava. (Vaky, lana, karabiny, nářadí a pod.) Kurz se vyučuje nepřetržitě celý rok na lokalitách v ČR i u moře. Kurz obsahuje 1 přednášku, 1x bazén a 2 ponory ve volné vodě.
Průběžně po celý rok 4900,- Kč

Potápění v suchém obleku

teplo je teplo...

Kurz potápění v suchém obleku. Obsahuje teorii, bazén a volnou vodu. Během tohoto kurzu bude studen obeznámen s veškerou problematikou při potápění v suchém obleku. V ceně kurzu není půjčování výbavy. Kurz se vyučuje nepřetržitě celý rok na lokalitách v ČR i u moře. Kurz obsahuje 1 přednášku, 1x bazén a ponory ve volné vodě.
Průběžně po celý rok 1500,- Kč Při koupi suchého obleku u nás 50% sleva

Vrakový potápěč

Když tě láká železo...

Kurz vrakový potápěč. Obsahuje teorii, bazén a volnou vodu. Student obdrží manuál, tašku na zip, diplom, samolepku školy a mezinárodní kartu potápěče. V ceně kurzu není půjčování výbavy. Kurz se vyučuje nepřetržitě celý rok na lokalitách s vraky v ČR i u moře. Kurz obsahuje 1 přednášku, 1x bazén a 2 ponory ve volné vodě.
Průběžně po celý rok 3500,-Kč + poplatky za potápění na vraky

Potápění s Nitroxem

vždy s čistou hlavou...

Kurz potápění se směsí nitrox EAN 40% - Student obdrží manuál, tašku na zip, diplom, samolepku školy a mezinárodní kartu potápěče opravňující potápění do 40% kyslíku.
Průběžně po celý rok 2900,- Kč