Rekreační kurzy

01.01.2019

Ponor na zkoušku

Přijďte si vyzkoušet potápění !!! Je to v okolí Jihlavy v lomech nebo přehradě do hloubek okolo 6 metrů - zcela bezpečné a pohodové pod dohledem instruktora. Vyzkoušíte si stav bez tíže, dýchání pod vodou a prohlédnete si krásné místa pod vodou. Většinou uvidíte i rybí osazenstvo a i jiné živočichy. Odnesete si certifikát o absolvování ponoru a taky nějakou fotečku (nebo video). Vezměte rodinu, kamarády nebo firmu! Skvělá relaxace, zábava a pokud se Vám to bude líbit, můžete se přihlásit na kurz potápění

OPEN WATER DIVER

Samostatný potápěč - Open Water Diver

vaše vstupenka pod vodní hladinu...

Základní kurz potápění do 20m s mezinárodní kvalifikací - Student obdrží manuál o potápění, pot.deník, tašku na zip, diplom, samolepku školy a mezinárodní kartu potápěče. Dále je v ceně kurzu půjčení kompletní výbavy, kromě ABC (maska, šnorchl a ploutve s obutím), doprava na potápění v ČR a registrace studenta. Kurz se vyučuje nepřetržitě celý rok na lokalitách v ČR i u moře (mimo prázdnin). Při dokončení kurzu v zahraničí si student doplácí dopravu, ubytování 3 noci, pojištění a povolení k potápění. Zpravidla tato cena nepřevyšuje 5.000,- Kč. Kurz obsahuje 8 lekcí teorie, bazén a 4-5 ponorů ve volné vodě.
Průběžně po celý rok 8900,- Kč s Pokročilým potápěčem 12900,-Kč. Při skupině cena dohodou -Studenská cena 6900,- Kč

Pokročilý potápěč

otevírá další možnosti...

Pokročilý kurz přístrojového potápění - 3 speciality povinné : Hloubka (40m), navigační, noční a snížená viditelnost, potápění z lodě. Student obdřží manuál, tašku na zip, diplom, samolepku školy a mezinárodní kartu potápěče. V ceně kurzu není půjčování výbavy. Kurz se vyučuje nepřetržitě celý rok na lokalitách v ČR i u moře. Kurz obsahuje teorii a 6 ponorů ve volné vodě.
Průběžně po celý rok 4900,- Kč za 3 speciality
(4.500,- pokud je do 1 roku od SP-OWD od nás)