Rekreační kurzy

01.01.2019

Ponor na zkoušku

Přijďte si vyzkoušet potápění !!! Je to v okolí Jihlavy v lomech nebo přehradě do hloubek okolo 6 metrů - zcela bezpečné a pohodové pod dohledem instruktora. Vyzkoušíte si stav bez tíže, dýchání pod vodou a prohlédnete si krásné místa pod vodou. Většinou uvidíte i rybí osazenstvo a i jiné živočichy. Odnesete si certifikát o absolvování ponoru a taky nějakou fotečku (nebo video). Vezměte rodinu, kamarády nebo firmu! Skvělá relaxace, zábava a pokud se Vám to bude líbit, můžete se přihlásit na kurz potápění - cena 2000,-Kč (bazén 1000,-Kč)

OPEN WATER DIVER

Samostatný potápěč - Open Water Diver

vaše vstupenka pod vodní hladinu...

Základní kurz potápění do 20m s mezinárodní kvalifikací - Student obdrží manuál o potápění, pot.deník, tašku na zip, diplom, samolepku školy a mezinárodní kartu potápěče. Dále je v ceně kurzu půjčení kompletní výbavy, kromě ABC (maska, šnorchl a ploutve s obutím), doprava na potápění v ČR a registrace studenta. Kurz se vyučuje nepřetržitě celý rok na lokalitách v ČR i u moře (mimo prázdnin). Při dokončení kurzu v zahraničí si student doplácí dopravu, ubytování 3 noci, pojištění a povolení k potápění. Zpravidla tato cena nepřevyšuje 5.000,- Kč. Kurz obsahuje 8 lekcí teorie, bazén a 4-5 ponorů ve volné vodě.
Cena kurzu po celý rok 11900,- Kč Při skupině cena dohodou -Studenská cena 9900,- Kč

Pokročilý potápěč

otevírá další možnosti...

Pokročilý kurz přístrojového potápění - 3 speciality povinné : Hloubka (30m), navigační, noční a snížená viditelnost, potápění z lodě. Student obdrží manuál, tašku na zip, diplom, samolepku školy a mezinárodní kartu potápěče. V ceně kurzu není půjčování výbavy. Kurz se vyučuje nepřetržitě celý rok na lokalitách v ČR i u moře. Kurz obsahuje teorii a 6 ponorů ve volné vodě.
Průběžně po celý rok 7900,- Kč za 3 speciality
(6.900,- pokud je do 1 roku od SP-OWD od nás)

DEEP DIVER Hloubka 40m    6900,-Kč Kurz ve kterém podrobněji  pochopíte vliv tlaku ve větších hloubkách na potápěče a jeho výstroj a všechny aspekty s tím spojené.