Plaveme v bázénu
Plaváčci - vodní sporty

Plaveme v bazénu

 Podzimní kurzy -jsou v plném proudu, přidejte se k nám!

Podzimní kurz

  • startuje v týdnu od 16.-22.9.2019, zvolit opět můžete mezi lekcí v pracovním týdnu a nedělí
  • obsahuje klasických 12 lekcí
  • těšit se můžete na naše nové "plavací posily" i nově upravené prostory

Přihlašovat se můžete odesláním přihlášky. 

Přihlásit můžete dětičky od 6 měsíců na jarní, podzimní a zimní kurzy plavání, nebo intenzivní letní kurz. Přihláška  

  • Po odesláním přihlášky Vás zařadíme do systému a ozveme se Vám s nabídkou dne a hodiny Vašeho kurzu. Vzhledem k počtu přihlášených a pokračujících plaváčků sestavení rozvrhu chvíli trvá, děkujeme za pochopení. 

Lekce obsahuje plavání, saunu a masáže dětí, vše pod vedením naší instruktorky.

V ceně kurzu je dítě a doprovod (oba rodiče).

Skupinky jsou rozdělené dle věku dítěte. Nebo můžete zvolit individuální kurz, kde se budeme věnovat pouze Vám.

V průběhu kurzu máte možnost nechat si pořídit profesionální fotografie nebo videozáznam v HD (podrobné informace poskytne Vaše instruktorka).

Možné je i nahrazení zmeškaných hodin z důvodu nemoci apod., vždy je však nutné se předem omluvit  Rezervace- rozvrh.

Počet lekcí závisí na typu kurzu.

VÍCE INFO NÍŽE

Jak probíhá první hodina?


Úvodní hodina

Na začátku každého kurzu probíhá tzv. úvodní hodina "na suchu." V rámci této hodiny Vám sdělí instruktorky všechny důležité informace k průběhu lekce, bezpečnosti, hygieny apod. Pokud Vás bude cokoli zajímat, neváhejte a ptejte se...

Příchod

Na každou lekci je třeba se dostavit s dostatečnou časovou rezervou 20-30 min. předem. Předejdete tak případné "tlačenici" v prostorách šatny a vystavování sebe a dětiček stresu. 

K dispozici je Vám parkoviště i prostor pro odložení kočárků přímo před budovou. Prosíme do recepce a do prostor šaten již kočárkem nevjíždějte.

Recepce

Na recepci předložíte kartičku, kterou obdržíte na úvodní hodině po zaplacení kurzu / zálohy. Dále dostanete klíček od skříňky a můžete pokračovat do šaten.

Na recepci můžete vyřizovat všechny záležitosti týkající se kurzu, omluvy, platby, přihlášky apod. Zde máte možnosti i zakoupit plavky, plavecké brýle, kosmetiku Ellinor, sárongy, plavecké pomůcky apod. Případně se objednat na natáčení či focení pod vodou.

Šatna a sprchy

Dále pokračujete do šaten, které jsou společné pro dámy i pány, a to kvůli praktičnosti při převlékaní s miminky. K dispozici je Vám převlékací box, přebalovací pult a podložky pro děti.

Pokračujete do sprch, kde je nutné umýt mýdlem sebe i dětičky (bez plavek!). I zde jsou Vám k dispozici podložky pro děti.

Co s sebou:

  • plavky pro dítě - plavky musí být z plavkoviny (příp. neoprenové) s pevnou gumičkou kolem stehýnek, která zabrání případnému znečištění bazénu. Jednorázové plenkové plavky neakceptujeme, nejsou vhodné. Do plavek již plenka není třeba!
  • plavky pro rodiče
  • mýdlo pro rodiče i dítě
  • osušky, látkovou plenku, sarong či plážový šátek do sauny pro sebe i dítě
  • Po plavání - svačinku :)

Lekce v bazénu probíhá 30 min, následně je k dispozici finská sauna a společně dětičky namasírujeme. 

Po převlečení a vrácení klíčku na recepci je Vám k dispozici odpočinkový prostor určený pro aklimatizaci. 

Na první hodině Vám instruktorka sdělí zásady manipulace s dítětem, mějte na paměti, že první lekce mohou být poznamenané adaptací dítka na vodní prostředí, dodávejte dětem jistotu a odvahu, stále komunikujte a objímejte, Vaši nejistotu a strach prožívá děťátko s Vámi, proto dbejte pokynů instruktorky, která Vám v takových situacích ráda poradí jak se zachovat. Jsme tu přeci jen pro, abychom si plavání užili! 

Jsme členy aliance dětského plavání


S radostí Vám oznamujeme, že od roku 2018 jsme členy aliance dětského plavání. 

Stále se měníme, rozrůstáme a hledáme nové cesty jak Vám poskytnout ty nejlepší služby, proto se i nadále vzděláváme v oblasti dětského plavání.